Зв'яжіться з нами (067) 375-80-33 або 5166682@ukr.net

КЕП

Що таке кваліфікований електронний підпис (КЕП)?

удосконалений електронний підпис, який має таку ж юридичну силу, як і власноручний підпис, та має презумпцію його відповідності власноручному підпису (П.4 ст. 18 ЗУ №2155-VII від 5.10.2017 р.)

Кваліфікований електронний підпис можна використовувати в різних сферах електронного обміну інформацією, де необхідно ідентифікувати підписувача, підтвердити цілісність даних і зафіксувати час підписання документа.

(КЕП) робить можливим повноцінний юридично значущий документообіг з державою (звітність, адміністрування податків) та контрагентами (обмін рахунками, актами та ін. первинними документами).

Варто зауважити, що всі дані у файлі кваліфікованого електронного підпису зашифровані. За умови правильного зберігання власником його підробка неможлива. Електронний документ також не можливо підробити: будь-які зміни, не санкціоновано внесені в текст документа, будуть миттєво виявлені.

КЕП існує в електронній формі. Тому йому потрібен фізичний носій для зберігання та можливості його використання. За нормами Закону, такий фізичний носій називається «засіб кваліфікованого електронного підпису чи печатки» (далі – засіб КЕП).

Такі засоби КЕП бувають двох видів:

  • простий засіб КЕП – пристрій, призначений для створення КЕП та зберігання особистого ключа КЕП (проста флешка) (п. 17 ч. 1 ст. 1 Закону);
  • захищений носій особистих ключів – засіб КЕП, призначений не лише для зберігання КЕП, але й для захисту записаних на ньому даних від несанкціонованого доступу, безпосереднього ознайомлення зі значенням параметрів особистих ключів та їх копіювання (токен) (п. 2 Порядку використання електронних довірчих послуг, затвердженого постановою КМУ від 19.09.2018 р. №749).

Вартість КЕП

Оберіть організаційно-правову форму вашого підприємства.

Фізична особа

Підприємці, нотаріуси, самозайняті особи, тощо.
цифровий підпис
300
грн./1 рік.

Юридична особа

Підприємства, бюджетні організації, тощо.
підпис
300
грн./1 рік.
підпис + печатка
600
грн./1 рік.